Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Беруші для стрільби 3M Combat Arms 4.1 (розмір L)

Беруші для стрільби 3M Combat Arms 4.1 (розмір L)
На складі 274.20 274.20грн Знайшли дешевше?
Наявність: На складі
Модель: CONSF8803

Тактичні беруші для стрільби 3М Combat Arms 4.1 призначені для захисту органів слуху від небезпечного рівня шумів, в тому числі, під час стрільби.

Акустичний ISL мікрофільтр гасить різкий імпульс звуку від пострілу або вибуху, але в той самий час дозволяє чути навколишню обстановку та орієнтуватися у просторі. Беруші 3M Combat Arms 4.1 захищають від гучних та різких звуків, але при цьому забезпечують обмін інформацією та контроль за усними командами інструктора або командира.

В залежності від ситуації, беруші 3М Combat Arms 4.1 легким дотиком до клавіші увімкнення фільтру переводяться на необхідний рівень захисту слуху: користувач може вибирати між повним захистом (придушення звуку 28 дБ) в закритому положенні та активним режимом придушення звуку (16 дБ), який дозволяє комфортно спілкуватися та чітко чути негучні звуки. Обидва режими забезпечують захист органів слуху від високих імпульсних звуків. Ергономічним перемикачем 3M Combat Arms 4.1 легко користуватися навіть у тактичних рукавичках. 

Вкладиші 3M Combat Arms 4.1 багаторазового використання, легко чистяться та не потребують елементів живлення.

Беруші легкі та зручні у транспортуванні та перенесенні. Поставляються в легкому транспортному контейнері з двома нашийними шнурами: чорним і яскравим салатовим для спортивних тренувань або рятувальних робіт.

М'який і гнучкий фіксатор забезпечує надійне та комфортне розташування у вусі навіть під час активних дій. 

Доступні в 3-х розмірах (Small, Medium та Large).


Магазин
Виробник 3M Peltor
Країна виробник США

Написати відгук

text_terms


Рекомендовані товари