Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Приціл оптичний Yukon Jaeger 1.5-6x42 X01i (хрест)

Приціл оптичний Yukon Jaeger 1.5-6x42 X01i (хрест)
На складі 13290.00 13 290.00грн Знайшли дешевше?
Наявність: На складі
Модель: AGR000003

Приціл оптичний Yukon Jaeger 1.5-6x42 може поставлятися з одним з двох варіантів прицільної сітки: T01i (напівхрест) або X01i (хрест).

Особливості прицілу:

- Повна водонепроникність
Маючи клас вологозахисту IPX7 (стандарт IEC 60529), приціли Jaeger можуть експлуатуватися в умовах атмосферних опадів будь-якої інтенсивності та витримують занурення у воду (до 1 м).

- Азотонаповнений оптичний тракт
Оптичний тракт прицілів Jaeger заповнений азотом, що захищає внутрішні поверхні оптики і корпусу від запотівання при зміні навколишньої температури.

- Посилений корпус
Приціли Jaeger спроектовані з урахуванням можливості установки на їх об'єктив нічних і тепловізійних насадок.

- Висока ударна стійкість
Приціли мають високу ударну та вібраційну стійкість. Jaeger будь-якої модифікації може встановлюватися на великокаліберну нарізну та гладкоствольну зброю, а також використовуватися з пружинно-поршневими пневматичними гвинтівками.

- Широке поле зору
За параметром кута поля зору приціли Jaeger займають гідне місце серед аналогічних моделей, представлених на ринку. Крім гарної оглядовості, конструкція окуляру забезпечує швидке візуальне захоплення зображення при підкиданні рушниці.

- Функція обнуління вивірок
Конструкція барабанів горизонтальних і вертикальних поправок дозволяє практично миттєво, одним кліком, «обнуляти» значення вивірок після пристрілки прицілу.

- Прицільна мітка
Прицільні мітки Jaeger розташовані у другій (задній) фокальній площині – незалежно від обраної кратності, мітка залишається тонкою і не перекриває зображення цілі. Центр прицільних міток підсвічується. Колесо зміни яскравості підсвічення має проміжні «нульові» положення, що дозволяє максимально швидко відключити підсвічування або ж повернутися до попереднього положення яскравості. Інтенсивність підсвічування змінюється в широких межах, є режим для використання прицілу зі встановленим за окуляром приладом нічного бачення.

Збільшення, кратність: 1.5-6
Діаметр об'єктиву, мм: 42 мм
Поле зору, °: 13 ... 3.5
Видалення вихідної зіниці, мм: 90 мм
Діаметр вихідної зіниці, мм: 16 ... 6
Ліміт перефокусування окуляра, дптр: ±2.5
Температура експлуатації,°C: -30 … +60
Клас вологозахищеності: IPX7
Азотонаповнення: да
Підсвічування прицільної марки: так
Ціна кліка, МОА: 1/4
Ціна кліка, гор./верт., мм@100м: 2,78 (384 кліка)
Ударна стійкість, Дж: 7000
Тип елементів живлення: 1xCR2354
Загальна довжина, мм: 295 мм
Діаметр трубки, мм: 30 мм
Вага, г: 600 г

Магазин
Виробник Yukon
Країна виробник Білорусь
Оптика
Вага 600 г
Діаметр об'єктива, мм 42 мм
Діаметр труби / Посадочне місце 30 мм
Додаткова інформація Оптичний приціл з високою світлосилою та можливістю ведення прицільної стрільби по малих мішенях на великих дистанціях. Особливості прицілів Yukon Jaeger: Клас вологозахисту IPX7 (стандарт IEC 60529). Азотонаповнений оптичний тракт. Посилений корпус. Висока ударна та вібраційна стійкість. Широкий кут поля зору, швидке візуальне захоплення зображення при підкиданні рушниці. Регульоване підсвічування прицільної сітки. Центр прицільних міток підсвічується. Інтенсивність підсвічування змінюється в широких межах. Швидке відключення підсвічування. Барабани поправок, ціна ділення: 1/4 MOA Сумісний з насадками нічного бачення. Можлива установка на будь-яку зброю. Стійкість до навантажень до 7000 Дж. Матеріал корпусу: анодований алюміній.
Захист водонепроникний,азотонаповнений
Кратність (наближення) 1.5-6x
Модель Jaeger
Оптичне покриття багатошарове просвітлене
Тип кріплення кільця 30 мм
Фіксація на зброї постійна
Оптичні приціли
Прицільна сітка хрест

Написати відгук

text_terms