Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Набор щіток OTIS AP Brushes Trio 3 од. (біла нейлон., синя нейлон., бронзова)

Набор щіток OTIS AP Brushes Trio 3 од. (біла нейлон., синя нейлон., бронзова)
Предзаказ 313.50 313.50грн Знайшли дешевше?
Наявність: Предзаказ
Модель: OTIS03668
Предзаказ

Набір багатоцільових щіток OTIS AP Brushes Trio 3 од. (біла нейлон., синя нейлон., бронзова) дозволяє вам обрати щітку, яка підходить для конкретних цілей. Ці щітки допомагають відмінно очистити навіть важкодоступні місця, знімають вуглецевий осад, пороховий нагар і обміднення. Щітки Otis All Purpose Brush виготовлені за стандартом Mil Spec і значно спрощують операції з чищення зброї.

Комплект містить три щітки з різною щетиною: біла м'яка нейлонова щітка, більш «агресивна» синя щітка з термо-обробленого нейлону і найжорсткіша бронзова щітка. З одного боку кожна щітка має короткі щетинки для чищення важкодоступних місць, а з іншого боку — довгі щетинки, призначені для чищення решти деталей від вуглецевого осаду, порохового нагару та обміднення.

Пластикова (полімерна) ручка щітки забезпечує зручне утримання і є достатньо гнучкою для чищення важкодоступних місць.

Щітки підходять для чищення всіх видів вогнепальної зброї від різних хімічних засобів, а також для чищення автомобільних деталей, різних покриттів, гольф-обладнання, клем акумулятора, для ювелірних виробів, деревообробки, можуть знадобитися під час походів тощо.

Довжина кожної щітки, мм: 178 мм

Магазин
Виробник Otis
Країна виробник США
Чистка та догляд
Додаткова інформація Набір багатоцільових щіток OTIS AP Brushes Trio містить три щітки з різною щетиною: біла м'яка нейлонова щітка, більш «агресивна» синя щітка з термо-обробленого нейлону та найжорсткіша бронзова щітка. Кожна щітка має короткі щетинки для чищення важкодоступних місць та довгі щетинки, призначені для чищення решти деталей від вуглецевого осаду, порохового нагару та обміднення. Довжина кожної щітки, мм: 178 мм

Написати відгук

text_terms