Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Рушниця Mossberg M500 12/76 / ствол 20"

Рушниця Mossberg M500 12/76 / ствол 20"
На складі 19551.00 19 551.00грн Знайшли дешевше?
Наявність: На складі
Модель: 000002405

Mossberg 500 — гладкоствольний мисливський дробовик з помповою системою перезарядки, який утримує провідне місце на американському ринку помпових дробовиків. Рушниці цієї серії випускаються з 1961 року американською компанією O.F.Mossberg & Sons в широкому спектрі варіантів і калібрів. З 1979 року рушниці серії Mossberg 500 стоять на озброєнні ЗС США, вони також широко використовуються поліцією та іншими силами охорони правопорядку в США та інших країнах.

Рушниці серії Mossberg 500 достатньо недорогі та при цьому відрізняються надійною роботою навіть в умовах сильного забруднення. Перезарядка рушниці відбувається рухом цівки назад-вперед, а замикання каналу ствола — бойовою личинкою, яка переміщується всередині затвора вгору-вниз за виріз у хвостовику ствола. Набої подаються з підствольного трубчастого магазину різної довжини. Магазин незмінний, трубчастий, розташований під стволом. Замикання ствола здійснюється личинкою, що качається, встановленою в затворі, за казенну частину ствола. Ствольна коробка виконана з алюмінієвого сплаву. Стволи змінні, різної довжини та свердління. Згори ствольної коробки є чотири отвори з різьбою, призначені для кріплення планок під оптичні, коліматорні або діоптричні приціли. Ствол, затвор, більшість деталей ударно-спускового механізму та інших деталей виготовлені зі сталі, ствольна коробка (яка є єдиною номерною деталлю) виготовлена з алюмінієвого сплаву (її міцність забезпечується більшою товщиною металу), основа ударно-спускового механізму та пістолетна рукоятка виготовлені з пластика, приклад і цівка — з пластика або дерева. Характерною особливістю цієї помпової рушниці є запобіжник, розташований згори ствольної коробки та керований великим пальцем. На думку більшості стрільців, подібний запобіжник, аналогічний запобіжникам двоствольних рушниць, зручніше за той, що використовують на більшості помпових дробовиків запобіжник у вигляді кнопки на спусковій скобі, керованій вказівним пальцем. Крім того, подібний запобіжник однаково зручний під час стрільби, як з правого, так і з лівого плеча.

Основні переваги:
- добре видимий запобіжник, зручно розташований у верхній частині ствольної коробки;
- полегшена ствольна коробка, виготовлена зі спеціального зміцненого алюмінієвого сплаву;
- наявність двох штовхачів затвора, зв’язаних із цівкою, що запобігає перекосу затвора під час перезарядки;
- клинове замикання затвора на хвостовик ствола;
- наявність двох зачепів викидача для надійного вилучення стріляної гільзи зі ствола;
- основа ударно-спускового механізму, виконане з пластмаси;
- наявність перехоплювача ударника затвора, який запобігає випадковому пострілу під час перезарядки зброї;
- можливість неповної розборки зброї без допомоги спеціальних інструментів;
- особлива організація роботи лотка подавача набоїв, завдяки якій він у вихідному положенні постійно підтиснут до затвору і не заважає заряджати магазин. 

Магазин
Виробник Mossberg
Країна виробник США
Оружие
Вага 3.175 кг
Довжина ствола 20" (510 мм)
Додаткова інформація Характерна особливість цієї помпової рушниці — запобіжник, розташований згори ствольної коробки і керований великим пальцем.
Дульна різьба ні
Загальна довжина 1040 мм
Калібр 12/76
Клас зброї гладкоствольна
Конструкція магазина підствольний трубчастий
Місткість магазина 8
Матеріал приклада / рукоятки пластик
Модель М500
Приклад (ложа) / Рукоятка фіксований
Прицільні пристосування мушка
Тип зброї помпова
Тип УСМ одноступінчастий

Написати відгук

text_terms


Рекомендовані товари