Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Кришка ствольної коробки з планкою Вівера і кріпленням цілика МЕ Україна АК/АКМ/АК-74

Кришка ствольної коробки з планкою Вівера і кріпленням цілика МЕ Україна АК/АКМ/АК-74
На складі 3100.00 3 100.00грн Знайшли дешевше?
Наявність: На складі
Модель: 000002107

Кришка ствольної коробки ME з планкою Вівера для карабінів АК/АКМ/АК-74 — призначена для установки коліматорних й оптичних прицілів на АК/АКМ/АК-74. Високоміцна конструкція не люфтить та за умов великого настрілу не зміщується СТП. Планка Пікатінні розміщена на кришці та дозволяє встановити коліматорні або оптичні приціли на комфортній відстані від ока.

Інструкція з установки кришки ствольної коробки на АК 

Кришка виконана з авіаційного алюмінієвого сплаву Д16Т, який забезпечує міцність та невелику вагу виробу. Кришка встановлюється на місце кріплення штатного цілика з можливістю регулювання довжини для максимально надійної фіксації на ствольній коробці. Передбачений швидкий доступ до затворної рами та УСМ, що усуває затримку під час стрільби та чистки карабіна. З боків кришка перекриває ствольну коробку, при цьому права сторона кришки працює аналогічно пелюстковій пружині, сприяючи надійній фіксації кришки до ствольної коробки в закритому стані.

В комплекті з кришкою поставляється модифікована кнопка фіксатора кришки, яка має клиноподібну форму. В результаті, витискаючись повертальною пружиною за рахунок клинподібної форми така кнопка "вибирає" люфти в пазі фіксатора кришки, що забезпечує повну відсутність люфтів та гарантує повернення "в нуль" під час відкриття/закриття кришки.

Для зняття кришки не потрібен спеціальний інструмент, достатньо просто відтиснути фіксатор і відкрити кришку. Використання клинподібної засувки-фіксатора, яка входить в комплект, є обов’язковим, оскільки стандартна засувка кришки ствольної коробки не забезпечує усунення посадкових люфтів. Дозволяє залишити штатний цілик.

Матеріал: алюмінієвий сплав марки Д16Т
Вага, г: 120 г 

Виробник: Military Equipment
Країна виробник: Україна

Аксесуари та комплектуючі
Вага 120 г
Додаткова інформація Підходить для карабінів АК/АКМ/АК-74. Дозоляє залишити штатний цілик. В комплекті з кришкою поставляється модифікована кнопка фіксатора кришки клиноподібної форми. Матеріал: авіаційний алюмінієвий сплав Д16Т. Довжина планки Пікатінні, мм: 165 мм Маса нетто, г: 120 г ± 10 г
Матеріал алюміній
Розміри (ДхШхВ) 285х38х38 мм
Магазин
Виробник ME (Military Equipment)
Країна виробник Україна

Написати відгук

text_terms


Рекомендовані товари