Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Гвинтівка пневматична BSA Lightning XL 4.5 мм

Гвинтівка пневматична BSA Lightning XL 4.5 мм
Предзаказ 8646.00 8 646.00грн Знайшли дешевше?
Наявність: Предзаказ
Модель: 000004089
Предзаказ

Пневматична гвинтівка BSA Lightning XL 4.5 мм — це пружинно-поршнева пневматична гвинтівка від британського виробника BSA, яка поєднує в собі високу бойову ефективність, надійність та відмінну ергономіку. У гвинтівках пружинно-поршневого типу збільшення тиску повітря для прискорення снаряду досягається за рахунок використання енергії стиснутої пружини.

Пневматична гвинтівка BSA Lightning XL поєднала в собі все найкраще від моделей BSA Supersport та BSA Lightning, але ще й отримала кілька удосконалень. Сталевий нарізний ствол гвинтівки був скорочений до 37 мм та обладнаний саунд-модератором на всю довжину ствола, що робить процес стрільби більш комфортним. Також модель Lightning XL відрізняє більш витончене ложе.

Магазин гвинтівки вміщує одну сталеву кулю, яка розвиває початкову швидкість 310 м/с. Дульна енергія гвинтівки — 20 Дж. Регульований двоступінчастий спусковий гачок забезпечує контроль над кожним пострілом.

Приклад гвинтівки BSA Lightning XL типу Монте-Карло має вентильований гумовий потиличник, що дозволяє досягти комфортного контакту з плечем стрільця, а рельєфні поверхні забезпечують краще утримування гвинтівки. 

Гвинтівка не має власних відкритих прицільних пристосувань, вона обладнана посадковою планкою для оптичного прицілу Maxi-Grip з патентованою системою поглинання віддачі, яка робить експлуатацію гвинтівки комфортною та приємною. 

Магазин
Виробник BSA Guns
Країна виробник Великобританія
Оружие
Вага 3 кг
Довжина ствола 14.5" (370 мм)
Додаткова інформація Пружинно-поршнева пневматика, однозарядна. Ствол сталевий, нарызний, с саунд-модератором на всю довжину ствола. Регульований двоступінчастий спуск. Приклад типу Монте-Карло з вентильованим гумовим потиличником. Посадкова планка для оптичного прицілу Maxi-Grip.
Загальна довжина 950 мм
Калібр 4.5 мм
Клас зброї пневматична
Місткість магазина 1
Матеріал приклада / рукоятки бук
Модель Lightning XL
Прицільні пристосування немає
Тип зброї пружинно-поршнева
Тип УСМ двоступінчастий,регульований
Оружие Пневматическое
Дульна енергія (не більше) 20 Дж
Початкова швидкість, м/с 310 м/с

Написати відгук

text_terms


Рекомендовані товари