Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Мішенева установка Дуельне дерево "6"

Мішенева установка Дуельне дерево "6"
На складі 8000.52 8 000.52грн Знайшли дешевше?
Наявність: На складі
Модель: 000000122

Мішень Дуельне дерево, що вироблена на потужностях компанії Velmet, у початковому положенні має такий вигляд: по три мішені розташовуються з обох сторін стійки (кожен гонг з одного боку пофарбований помаранчевою, а з іншого – білою фарбою). Стрілецькі позиції знаходяться з обох сторін, на рівній відстані від мішені. Завдання кожного учасника дуелі – максимально швидко перемістити «язики» на сторону противника, що стає можливим при точному влученні по металевій цілі, яка здатна розвертатися на 180˚.

Переваги мішеневої установки Дуельне дерево

Дуельне дерево, придбати яке ви маєте можливість, скориставшись зручним функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua, має такі важливі переваги:

  • Практичність. Представлена мішень ідеально підходить для відпрацювання вправи «дуельна стрільба» з дистанції 10-30 метрів. Точні влучення по цілі супроводжуються чітким звуковим та візуальним ефектом. Розбірну установку можна легко транспортувати з місця на місце.
  • Довговічність. «Язики» мішені виготовлені з сталі ARM550 та пройшли загартування за технологією Триплекс (твердий шар – м'яка середина – твердий шар), що суттєво збільшує їх термін експлуатації. Мішень для стрільби укомплектована круглими гонгами, діаметр яких становить 150 мм, а товщина – 10 мм
  • Надійність. Мішень Дуельне дерево являє собою підставку з якісного металу, до якої шляхом болтового з'єднання надійно кріпляться загартовані мішені гонги, що здатні під ударами куль повертатися на 180. Мішень відповідає українським і міжнародним стандартам якості та безпеки.

Придбати мішеневе обладнання в Україні   

Інтернет-магазин Velmet.ua пропонує придбати мішеневу установку Дуельне дерево в Хмельницькому, з можливістю доставки товару надійною транспортною компанією в регіони України. У каталозі нашого віртуального військторгу ви знайдете мішеневе обладнання, тактичний одяг та спорядження, елементи захисту від українського виробника. Вартість товарів вас приємно здивує!

Написати відгук

text_terms