Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Мішень Техаська зірка ТЗ-1

Мішень Техаська зірка ТЗ-1
На складі 12198.00 12 198.00грн Знайшли дешевше?
Наявність: На складі
Модель: 000000277

Мішень Техаська зірка ТЗ-1 - вдосконалена модель мішеневої установки для стаціонарних військових полігонів, польових стрільбищ, приватних тирів від українського виробника Velmet Armor System. Динамічна мішень призначена для відточування навичок прицільної стрільби і швидкого реагування, розрахована на стрільців із середнім і високим рівнем підготовки.

Конструктивні переваги мішені ТЗ-1

Мішень Техаська зірка ТЗ-1, вартість якої цілком демократична і економічно обгрунтована, володіє такими конструктивними перевагами:

• Довговічність і зносостійкість. Всі елементи конструкції виконані зі сталі ARM550, піддаються загартовуванню особливою технологією (в готовому вигляді), що забезпечує максимальну стійкість до впливу фізичних, механічних, хімічних, атмосферних факторів.

• Гонги в комплекті. У комплект поставки вже входять гонги з діаметром язиків 200 мм і виступає частиною з кріпильним отвором 10 мм (дозволяє використовувати елемент окремо від основної установки). При виготовленні мішеней застосовується технологія гарту Триплекс (твердий шар-м'яка середина-твердий шар), що запобігає утворенню тріщин на поверхні гонга в умовах інтенсивних тренувань, істотно продовжує термін експлуатації обладнання.

• Звуковий ефект. Застосування сталевих мішеней дозволяє підвищити ефективність тренувань за рахунок відсутності необхідності кожного разу переривати процес для перевірки точності влучень. У момент, коли куля стикається з поверхнею гонга, лунає характерний звук удару металу по металу, який добре чутно з позицій інструктора і стрілка.

• Розбірна конструкція. Мішеневу установку можна швидко розібрати для зручності перевезення будь-якими видами транспорту. Компоненти конструкції з'єднуються між собою за допомогою надійних і довговічних болтових з'єднань. Купити мішень Техаська зірка ТЗ-1 - вдале рішення для воєнізованих підрозділів, які практикують часті виїзди на польові стрільбища, коли на перше місце виходять фактори мобільності і зносостійкості мішеневого обладнання.

• Удосконалена система пружинних кріплень. Гонги фіксуються за рахунок надійних пружинних механізмів, що запобігає їх мимовільне відділення від променів в нижньому положенні, при інтенсивному обертанні.

• Полегшена конструкція. Для підвищення ефективності експлуатації мішеневого обладнання передбачені технічні вирізи на променях, що істотно зменшує вагу конструкції і покращує його динамічні показники.

 • Підтверджена ефективність. Всі мішені виробника Velmet Armor System тестуються на базі спеціалізованого центру випробувань мішеневого обладнання, піддаються жорсткому контролю якості та безпеки на всіх етапах виробництва.

Замовити мішеневе обладнання в віртуальному військторзі Velmet.ua

Мішеневе обладнання для стрільбищ, вироблене на виробничих потужностях вітчизняного виробника, затребуване серед діючих військовослужбовців, представників воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, охоронних структур, власників приватних тирів. Висока популярність продукції бренду Velmet Armor System базується на трьох «китах»:

• Стабільно висока якість.

• Конкурентоспроможні ціни.

• Клієнтоорієнтованість команди!

Написати відгук

text_terms