Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Виробники Gun & Fun займається виготовленням Сувенірної продукції, яка буде слугуватимуть Вам вірою і правдою довгі роки.

Виробники Gun & Fun займається виготовленням Сувенірної продукції, яка буде слугуватимуть Вам вірою і правдою довгі роки.

2019-03-11 18:18:09   0   161

І виробники Gun & Fun вирішив зробити з гвинтівки Мосіна, Торшер, з великою історією.

Спочатку гвинтівка обр. 1891 року було ухвалено на озброєння в трьох базових варіантах, мало відрізнялися між собою. піхотна гвинтівка мала довгий ствол і багнет. Драгунська (кавалерійська) гвинтівка мала трохи коротший ствол і також забезпечувалася багнетом, крім того, у драгунської гвинтівки був змінений спосіб кріплення рушничного ременя (замість антабок зроблені наскрізні отвори ложе). Козача гвинтівка відрізнялася від драгунської тільки відсутністю багнета. Штик для гвинтівки зр.1891 року також був прийнятий декілька застарілого зразка - голчастий, з кріпленням за допомогою трубчастої муфти, що одягається на ствол. Штик мав квадратний перетин з невеликими поділами з боків, вістря заточене на площину, і могло використовуватися як викрутка при розбиранні зброї. Головним недоліком системи, виправленим лише в 1938 році, було те, що багнет завжди повинен був носитися примкнутим до гвинтівки, в бойовому положенні. Це робило і так досить довгу гвинтівку ще більш незручною в перенесенні і маневрі, особливо в скрутному становищі (в окопах, в густому лісі і т.п.). Всі гвинтівки (крім козачої) пристрілювалися з багнетом, і зняття багнета приводило до істотної зміни бою гвинтівки.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!