Пн.-Пт.:10:00-19:00
Сб.:10:00-18:00
Вс.: выходной.

У кошику порожньо!

Pro-Tech Knives

Pro-Tech Knives

2019-01-24 14:34:46   0   180

Американська компанія Pro-Tech Knives - це сімейний бізнес, який на протязі 10 років займається виробництвом високоякісних ножів.

<< Сім'я Pro-Tech >> має 45-річний досвід роздрібної торгівлі ножами і ріжучими інструментами. Ця багаторічна історія досконалості в області продажів і обслуговування клієнтів стало тією базою, на якій була побудована марка ножів Pro-Tech.


Кожен ніж Pro-Tech є поєднанням кращих матеріалів і майстерної роботи. Ножі виготовляються з використанням найсучасніших високотехнологічних виробничих процесів, які включають:

комп'ютерне числове програмне керування, електроерозійні вирізку, лазерну різку і т.д. Всі компоненти собіраються вручну кваліфікованими майстрами в Санта-Фе-Спрінгс, штат Каліфорнія.

Компанія займається виробництвом невеликих партій ножів з тим, щоб приділити достатньо часу ручної підгонці деталей і надати кожному ножа ту індивідуальність, яку рідко можна зустріти в ножах, що зійшли з заводського конвеєра.

Серійні моделі ножів (production knife models), є втіленням найкращого дизайну, функціональності і достоїнств будь-якого ножа на ринку сьогодні.

Ножі, виготовлені на замовлення, (custom art knives), є унікальними творами мистецтва. Кожен ніж, випущений обмеженим тиражем, є яскравим зразком фамільної цінності, що передається з покоління в покоління. Незалежно від того, який з ножів Pro-Tech Ви вибираєте, ми впевнені, що ви будете дуже задоволені покупкою.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!